Pane tähele!


  • Iga soovitud lisapilt lisab hinnale 5€/pilt.
  • Sessiooni tühistamisel vähem kui 24h enne pildistamist tuleb tasuda 50% kokkulepitud hinnast.
  • Sessiooni broneerides nõustud, et kasutan välja tulnud pilte nii kodulehel kui ka sotsiaalmeedias. Kui soovite, et pildid jäävad privaatseks, siis lisandub hinnale 10€ (küsi lisanduvat hinda ürituste puhul).
  • Kiirtöötluse puhul (2-4 päeva) lisandub hinnale 10€ (küsi lisanduvat hinda ürituste puhul).
  • Hinnale võib lisanduda ka transpordikulu, mille eelnevalt kokku lepin.


Palun tutvu minu käekirjaga eelnevalt ning ole oma broneeringus kindel, sest tehtud töö eest raha ei tagastata! Pildid on töödeldud vastavalt fotograafi stiilile ning hiljem töötlust ei muudeta. Pildid valib välja fotograaf. Hindan loomulikke pilte, st ilutöötlust ma ei tee, ning samuti ei jaga ka toorfaile! Kui on mingisuguseid erisoove, siis palun nendest koheselt rääkida!


Pildid töödeldakse vastavalt järjekorrale või 2-3 nädala jooksul.


Pildid saab kätte meili teel saadetud veebigaleriist, kus galerii on aktiivne nädala, ning sealt saab kõik soovitud pildid alla laadida ning ka galeriid jagada.


Piltide töötlemine/muutmine jms hiljem ei ole lubatud!

Facebooki ja Instagrami kvaliteedi eest mina ei vastuta!

Enne pildistamist...


Riided palun valida mahedates toonides ning vältida erksaid ja neoonseid rõivaid. Vaid nii jääb lõpptulemus ilus ja läheb kokku ka minu töötlusega! Kui tuled pildistama grupina, siis võiksid teie riiete värvitoonid harmoneeruda. Võid ka pilgu peale visata, mida juba minu tehtud piltide peal on kantud. Pane tähele, et riided oleksid puhtad ja kortsuteta. Kindlasti räägin ka ise Sinuga riietuse läbi! :)


Palun vaata enne pildistamist üle maniküür/pediküür. Kui ei soovi, et pesu välja paistaks/ei tekitaks rante, siis vali õige pesu!

Võta pildistama tulles ka kindlasti kaasa kamm, et oleks võimalik vajadusel juukseid sättida.


Soovitan naistel teha enne sessiooni jumestaja juures fotomeik. Samuti võib ka meestel näo kergelt üle puuderdada, et see piltidel ebaloomulikult läikima ei jääks. See mõjutab lõpptulemust väga palju, sest eraldi ilutöötlust ma piltide puhul ei tee!


Sessioonile on oodatud kõik lemmikloomad!Hilinedes fotosessioonile jääb lõppaeg samaks, sest võib juhtuda, et peale Sind on veel pildistatavaid ning siis nihkuks kogu graafik.

Veel lisaks...


Hetke seisuga ma stuudiotes ei pildista, kuid käin klientide kodudes. :)

Suviseid sessioone pildistan õhtuti/tund enne päikeseloojangut. Päevased ajad ei sobi mu käekirjaga ning samas oleks päike lagipähe, mis tekitaks piltidele liigseid varje ning paneks ka Sind kissitama.

Muudel aastaaegadel on hommikused/päevased ajad kõige paremad!